15–17 вересня в Києві в Національному культурно-музейному комплексі «Мистецький арсенал» пройшла тринадцята щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES) «Світ, Європа та Україна: шторми змін».
У роботі форуму взяли участь: Президент України, понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.
Учасники щорічної зустрічі YES обговорили актуальні геополітичні, економічні та соціальні процеси, що лежать в основі стрімких змін, а також виклики, які стоять перед Європою та світом і впливають на їх майбутнє.
Серед головних тем тринадцятої щорічної зустрічі – можливі наслідки майбутніх президентських виборів у США, проблеми єдиної Європи після BREXIT, криза біженців і зростання популізму в політиці, глобальні загрози тероризму та радикалізму, а також проблема соціальної нерівності та шляхи її подолання в глобальному масштабі. Учасники обговорили стан процесу реформ в Україні, проблеми підтримки демократичного розвитку нашої держави з країнами Заходу, а також перспективи подальшого розвитку.
Розвиток України YES розглядає в контексті сьогоднішніх глобальних викликів і можливостей, які відкриває динаміка сучасного світу. Пріоритетною метою для YES є сприяння розвитку України як сучасної, вільної та економічно сильної демократичної країни. Організація прагне сприяти ефективній інтеграції України в ключові міжнародні системи, діючи на рівні публічного діалогу та особистих контактів між людьми, які приймають рішення, провідними експертами, бізнесменами і журналістами. Захід організований за сприяння Державного управління спр вами та Національного культурно-музейного комплексу «Мистецький арсенал».