72056 1Верховна Рада прийняла в цілому законопроект № 4542 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій», який передбачає звільнення від оподаткування пенсій в еквіваленті понад 3 мінімальні зарплати (4134 грн) і запровадження натомість оподаткування ПДФО пенсій, які становлять більше 10 прожиткових мінімумів для осіб, що втратили працездатність (10740 грн), за ставкою 18 %.
Водночас як звертає увагу заступник головного редактор «Вісника» (офіційне видання ДФС) Ольга Германова, глава податково-митного комітету ВР Ніна Южаніна під час обговорення законопроекту заявила, що чинний коефіцієнт 85 % з працюючих пенсіонерів (тобто податок 15 %, - ред.) «ми знімати не можемо». «Норма діє до кінця року, а для бюджету вартує 2,4 млрд. грн», - констатувала Н. Южаніна.
Це може означати, що скасування податку з пенсій для працюючих пенсіонерів перестане діяти з 1 січня 2017 року, тоді як для непрацюючих пенсіонерів – після підписання документу Президентом та його опублікування.
Пенсії в Україні обкладаються податком з 2015 року. Оподаткування стосується тільки тієї частини пенсії, що перевищує три мінімальні зарплати (4134 грн у 2016 році). Як заявила в січні 2015 року Наталія Яресько, яка очолювала Мінфін, оподаткування торкнулося лише 3 % пенсіонерів.http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr