granitsa stenaЯк повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, норвезький уряд прийняв рішення про введення нових заходів безпеки на пропускному пункті Стурскуг на російсько-норвезькому кордоні.
Йдеться про стіну висотою близько 3,5 метрів і довжиною 200 метрів.
У відомстві пояснили, що це рішення прийнято, щоб показати, наскільки Норвегія серйозно ставиться до дотримання домовленостей в рамках Шенгенської угоди.
"Останні події показали те, як важливо точно знати, хто проникає на територію Норвегії та Шенгенської зони", - заявив представник міністерства.
За словами співрозмовника, російська влада була поінформована про плани Норвегії.
Стіну на кордоні з Росією збирається зводити й Естонія. Гроші з бюджету країни на ці цілі виділені вже в цьому році.
"Загальна вартість будівництва високотехнологічного кордону орієнтовно перевищить 70 млн євро. Наша мета - завершити будівництво прикордонної інфраструктури до 100-річчя Естонської республіки, яке буде відзначатися у 2018 році", - заявив міністр внутрішніх справ Ханно Певкура.
Основна мета зведення стіни - це запобігання незаконного перетину кордону і зниження злочинності. Висота стіни складе 2,5 метра, а довжина - 90 км. Загальна протяжність російсько-естонського кордону при цьому 138 км.
Також будівництво стіни на кордоні з Росією розпочала Латвія. Влада країни пояснила, що у такий спосіб вони намагаються впоратися з проблемою нелегальної міграції.http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr