ДУС: Проведення першого публічного конкурсу на посаду керівника закладу культури потребує рекомендацій профільних міністерств і залучення експертів
24 лютого 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та к мунальних закладів культури».
Державне підприємство «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» став першим закладом культури, керівника якого обиратимуть за новими правилами, а Державне управління справами як орган управління першим в Україні проведе такий конкурс.
Однак під час підготовки до проведення конкурсу в Державного управління справами виникла низка питань щодо застосування окремих норм цього Закону. Також у Законі не врегульовано механізм формування складу конкурсної к місії, а саме відбору членів конкурсної комісії органу управління. Немає роз’яснень щодо жеребкування, за якою процедурою воно має проходити. Разом з тим при Мистецькому арсеналі є дорадчий орган – Рада з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал», участь якого в проведенні конкурсу не врегульовано.
Таким чином, проведення першого публічного конкурсу за новим Законом потребує рекомендацій профільних міністерств і залучення експертів.
Щоб уникнути можливих порушень під час проведення конкурсу, які призведуть до оскарження будь-яких результатів, Державне управління справами звернулося до Міністерства культури України, Міністерства юстиції України та Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності за відповідними роз’ясненнями.
Державне управління справами зазначає, що конкурс на посаду керівника Мистецького арсеналу має пройти відкрито та прозоро. Тому звертаємося до представників громадськості, діячів культурної сфери, ЗМІ з прохання м взяти активну участь у цьому процесі, адже в Україні відкрите обрання керівника закладу культури національного масштабу відбуватиметься вперше.

http://new.dus.gov.ua/

З повагою,
прес-служба Державного управління справами
тел. 255-74-38http://www.xn--seocanavar-6ub.com/

http://www.xn--saekimimerkezi-hjb.web.tr/sac-nakledilmesi-sac-ekimi-hakkinda/

http://www.xn--burunestetii-nyb.web.tr/12-2/

https://twitter.com/estetik_int

https://plus.google.com/+EstetikInternationalcomtr/

https://plus.google.com/+BahadırBaykalDr/

Burun Estetigi Ameliyati istanbul Turkey - http://www.xn--burunestetiirevizyonu-j4c.web.tr/

Kurumsalseo.web.tr