Коментар Державного управління справами у зв’язку з випадком скоєння акту вандалізму проти Національного культурного центру України у м. Москві та наругою над державними символами України 

11 березня 2016 року невідомими особами було скоєно акт вандалізму проти Національного культурного центру України у м. Москві. Державне управління справами закликає Російську Федерацію забезпечити повну охорону дипломатичної та консульських установ України на своїй території та не допускати неправомірних дій стосовно представників і майна нашої держави.
Нагадаємо, що 27 лютого 1998 року підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про заснування та умови діяльності інформаційно-культурних центрів. Також на основі взаємності було засновано Культурний центр України в м. Москві та Російський центр науки і культури в м. Києві.
Головними завданнями Центрів є реалізація програм міжнародного співробітництва в галузі розвитку гуманітарних, науково-технічних, культурних та інформаційних зв’язків, ознайомлення зарубіжної громадськості з історією і культурою держави.
Згідно з Угодою сторони на засадах взаємності вживають необхідних заходів для забезпечення безпеки персоналу і приміщень Центрів, а також заходів, які ними проводяться.Web Tasarım Ajansı