У США почався суд над  учасниками штурму Капітолію

Федеральний суд округу Колумбія почав розгляд справи перших звинувачених в участі у заворушеннях в Капітолії США, про це повідомляє міністерство юстиції США.

Арештували, зокрема, 33-річного учасника конспірологічного руху QAnon Джейкоба Ентоні Ченслі, більше відомого як Джейк Анджелі або Q Shaman. Він увірвався до Капітолію з оголеним торсом у хутряній шапці з рогами, його обличчя було розфарбоване в кольори американського прапора, а в руках він тримав спис з прикріпленим прапором США. Джейку Анджелі висунули звинувачення в хуліганстві і насильницькому проникненні на територію держустанови.

36-річний Адам Джонсон (зліва) і 33-річний Джейкоб Ентоні Ченслі (справа) під час захоплення Капітолію

Також під арештом опинився 36-річний Адам Джонсон. Під час штурму Капітолію він позував зі стійкою для промов спікера палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі. Джонсона звинуватили в крадіжці державної власності, насильницькому проникненні в будинок і хуліганстві на території Капітолію.

Не уникнув арешту також 60-річний Річард Барнетт, який під час штурму позував у кабінеті спікера Ненсі Пелосі, закинувши ноги на стіл.  Всього після заворушень в Капітолії висунуті звинувачення 13 учасникам штурму. Серед іншого їх звинувачують в насильницькому проникненні і хуліганстві в Капітолії. Очікується, що кількість заарештованих може зрости, оскільки слідчі вивчають соцмережі, щоб ідентифікувати інших активних учасників штурму.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code