Як виплачуватиметься зарплата педагогам в період карантину?

Як виплачуватиметься зарплата педагогам в період карантину?

Тамара Маркелова

19 березня заступниця Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy  в онлайн-режимі розповіла про організацію роботи педагогів у період карантину, а також відповіла на запитання колег.

Зокрема серед запитань були такі:
▪Як організувати дистанційну роботу вчителів?
▪Як виплачуватиметься зарплата педагогам?
▪Чи правомірні перевірки присутності вчителів у школах?Разом з тим, як у МОЗ заявили, що можуть ввести більш суворий карантинний режим, заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій запевнила, що за всіма педагогічними працівниками  освітніх установ усіх рівнів зберігається на період карантину середня заробітна плата.

“Оплата праці педагогічних працівників на період карантину має бути в межах середньої заробітної плати”, – сказала високопосадовець.

За словами Мандзій, до педагогічним працівникам ставляться всі працівники навчальних закладів – вихователі, майстри, шкільні психологи та медичний персонал.

Заступник міністра також наголосила, що керівники закладів освіти не мають зобов’язувати своїх працівників писати заяви на відпустку на період карантину.

Як повідомили  у МОН, поки в Україні триває карантин, з наступного тижня буде запущений сервіс трансляції уроків для школярів 5-11 класів.

Крім того, Київська міська державна адміністрація  доручила департаменту освіти і науки КМДА  організувати дистанційне навчання школярів і студентів на період тритижневого карантину.

Раніше пробне ЗНО перенесли на початок квітня через карантин.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code