У маленькому італійському місті зупинили коронавірус за допомогою експерименту

У маленькому місті на півночі Італії зупинили появу нових випадків зараження коронавірусом за допомогою експерименту.

Коли комуна Во Еуганео неподалік від Венеції опинилася в епіцентрі європейського спалаху COVID-19, там з самого початку розгорнули активне тестування населення, – пише ВВС.

Всім 3 400 мешканцям міста, незалежно від наявності у них симптомів, зробили тести на коронавірус. Тих, у кого діагноз підтвердився, відправили на суворий карантин. Людей, з якими вони контактували, – теж. Через 10 днів всіх протестували повторно, і кількість хворих знизилося на 90 %.

Про це розповів італійським та британським ЗМІ професор Андреа Кресанті з університету Imperial College London, який брав участь у експерименті.
Саме у містечку Во Еуганео 22 лютого зафіксували першу в Італії смерть від коронавірусу. “Тестування було вкрай важливим, воно врятувало багато життів”, – наголосив журналістам мер міста Джуліано Мартіні.
Цього тижня Всесвітня організація охорони здоров’я закликала всі країни активно тестувати населення на коронавірус, наслідуючи приклад Південної Кореї та Тайваню.
“Наше основне послання: тестуйте, тестуйте, тестуйте”, – сказав очільник ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус.
За словами професора Андреа Кресанті, у містечку Во Еуганіо тестували всіх, зокрема, людей без симптомів.
Аналізи виявили вірус у 3 % населення міста. На кожну людину, яка мала коронавірус з симптомами, виявили 10 носіїв без симптомів. Усіх ізолювали.
У містечку Во Еуганео протестували всіх мешканців на коронавірус і виявили чимало людей, які заразилися, але не мали жодних симптомів.

“Коли людей протестували вдруге, виявилося, що рівень позитивних результатів впав на 90 %”, – сказав експерт.
Важливо, що повторне тестування виявило щонайменше шість заражених без симптомів, їх помістили в карантин.
“Якби їх не виявили, інфекція продовжила б поширюватися”, – сказав Андреа Кресанті в інтерв’ю британській газеті Financial Times.
Хоча всіх жителів окремо взятої країни протестувати неможливо, дуже важливо тестувати людей без симптомів, які мали контакт з хворими, вважає науковець.
Цю практику планують поширити на весь регіон Венето, де будуть брати 11 тис. аналізів на день.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code