Іронічний гороскоп на 2019 рік від завідувача свиноферми

 

Іронічний гороскоп на 2019 рік від завідувача свиноферми

Редакція журналу «Оксамит» отримала унікальний подарунок від Михайла Арошенка – «Іронічні прогнози на 2019 рік», автора книги «Енциклопедія капіталів». Ми вже не вперше друкуємо іронічні прогнози пана Арошенка, вони подобаються нашим читачам.

 

Іронічний гороскоп на 2019 рік від завідувача свиноферми

Редакція журналу «Оксамит» отримала унікальний подарунок від Михайла Арошенка – «Іронічні прогнози на 2019 рік», автора книги «Енциклопедія капіталів». Ми вже не вперше друкуємо іронічні прогнози пана Арошенка, вони подобаються нашим читачам.

Свиня – сакральний символ України. У Луцьку щорічно проходять чемпіонати любителів сала. У Полтаві, Ромнах та інших містах об лаштовані пам’ятники хрюшкам. У Таїланді встановлено пам’ятник Хрюшці на честь сіамської королеви, народженої в рік Свині за східним календарем. У польському місті Пененжно з’явилася скульптура великої червоної свині у клітці. За задумом творців скульптури, свиня уособлює комунізм. Свині за кількістю пам’ятників на планеті випередили собак.

Оба-на, оба-на: що несе Рік Кабана? Вибір дуже широкий. Від свині можна використовувати абсолютно все: клітини для генної інженерії, м’ясо для їжі, щетину для пензлів, назву – для компліментів і образ.

Кабан нині втілюється бізнес-тренером, актором і каскадером, шукачем наркотиків і футбольним провісником, донором і психотерапевтом. Його серцевий клапан підходить для людини і використовується при пересадці. З кабанячих мізків роблять ліки від головного болю, з підшлункової залози – інсулін, витяжка з яєчок допомагає «наїжачитися» в сексі. У Нью-Йорку проживає мініпіг (піг – свиня), що має нестандартну для свині професію. Він – поводир ветерана.

Професор університету Джорджії (США) вважає, що гібридна людина з’явилася в результаті схрещування шимпанзе і кабана. Мовляв, мавп спокусила мобілізаційна енергія «божественних хрюкачей». З тих часів війна – незмінний супутник людини-кабана. У давню епоху бойові кабани своїм вереском перемагали навіть бойових індійських слонів.

Політичний прогноз: на планеті продовжиться світова гібридна війна. Між інформаційною та індустріальною економіками. За місця у новій «віртуальній» годівниці. Війна між духом і матерією. Нині свині беруть участь у політиці. В одному з міст штату Мічиган на пост мера балотувалася домашня свиня на прізвище Гігглз. Порада на 2019 рік: мечіть бісер перед свинями – їх м’ясо стане дорожче! Але пам’ятайте про біблійну притчу, що в свиней можуть вселитися біси.

Свині і люди можуть помінятися ролями. Наприклад, творці ігрового автомата “Piggy Riches” розширили уявлення про таємниці політики і економіки. У створеній реальності для геймерів багатство знаходиться не в руках людей, а …. Свині – ось хто володіє світом – заводами і пароплавами, розкішними особняками і скарбами … До речі, в романі Джорджа Оруелла «Скотний двір» кабани організували повстання тварин на англійській фермі. Людей вигнали. Свині не працюють – вони тільки керують. Далі життя ферми описується, як модель тоталітарної держави … Чи можливий такий сценарій на планеті? Як кажуть свиноїди: пожуємо – побачимо…

Економічний прогноз. Президент Трамп пожалкував, що Америку вважають світовою свинею-скарбничкою. Можливо тому, що 66,6 % її багатств вже належать жінках. І ця «важка жіноча доля» буде зростати у 2019 році. Біблійний цар Соломон писав: “Що золоте кільце в носі у свині, то жінка красива і безрозсудна». Це не стосується до найбагатших жінок України і її околиць, які позиціонують себе як приватні інвестори. Вартість ресурсів для всіх учасників міжнародного фінансового ринку неминуче зросте. Проте, на біржах світу грошей-ілюзій буде продано в сто разів більше, ніж реальних товарів і послуг. Біткоїн буде нагадувати черв’ячка у коконі, який прогризе свій будиночок і … перетвориться на метелика. У 2019 буде посилено розвиватися економіка спільного споживання (Шерінг-економіка). Свині будуть здавати місця біля корита іншим тваринам. Ідея орендувати робочий простір на обмежений час буде актуальна не тільки для стартапів, але і для великих компаній. В оренду здаватимуть готові робочі місця, а не квадратні метри. З’являться офіси-мандрівники. Розшириться каршерінг – похвилинна (!) оренда автомобіля.

Прислів’я говорить: на свиню хоч сідло надінь – вона конем не стане. Висновок: Давайте не вимагати від свині кінської швидкості та собачої відданості.

Соціальний прогноз. Загостриться проблема в українському секторі  «працездатна бідність». Коли людина чим більше працює, тим більше бідніє. 2019 рік – рік очищення. Брудом свиня очищається від комах, а влітку – охолоджується, бо не потіє. У неї потові залози тільки на п’ятачку. У свиней добре розвинені орієнтація на місцевості і відчуття часу. Вони вміють відрізняти тимчасових наших героїв від героїв нашого часу. Свині є соціальними тваринами: вони вміють дружити і намагаються триматися поруч з «близькими по духу». Улюблені ласощі – гарбузи. Вони бачать сни, але тільки лежачи на боці. У них своя мова – більше двадцяти звуків, за допомогою яких вони діляться новинами, передають свої бажання. Нагадують, що наше тіло нове в порівнянні з нашим духом … Цікаво, що в різних країнах свині видають різні звуки. Наприклад, у Франції вони в основному вимовляють «пах, пах», у поляків видають «хрум, хрум», а в китайських свинарниках звучить «Ху-лу, Ху-лу». Карликові свині допомагають британським студентам розслабитися і зняти стрес перед іспитами.

У тайському зоопарку можна зустріти тигриць, які годують грудним молоком не тільки своїх малят, а й поросят. Аналогічна картина і в клітці у свиноматки: їй підкидають тигренят, які із задоволенням ласують молоком мачухи. В результаті тигренята і поросята вважають один одного братами і сестрами, продовжуючи жити пліч-о-пліч і коли виросли. Зоологи прозвали таке сусідство – «щасливими сім’ями». (Натяк українським політикам, як подружити владу і опозицію)

Змагальний прогноз. На ірландському фестивалі Dalriada міні-піг на прізвисько Бабблс завоювала місце на вищому щаблі подіуму, беручи участь в конкурсі краси серед овець. В Японії популярні свинячі родео. Треба на хрюшці протриматися кілька секунд. Вершники падають не від вибриків свинок, а від сміху. Спеціальні «свинячі університети» створені і для міні-пігів. У програмі – виконання простих команд, а для більш просунутого рівня – навчання танцям і циркових трюків. У березні 2019 року в Японії пройде чемпіонат світу з фігурного катання. Плануються показові виступи свинок. До речі, Україна багато чого може переймати у Японії. Там в економіці панує капіталізм, в соціальній сфері – соціалізм, а в духовній – комунізм.

Філософський прогноз. Давньогрецький філософ Хрисипп Солійскій стверджував, що «Душа дана свині замість солі, щоб м’ясо її не зіпсувалося». Історичний час – час метаморфоз. У кабанів перетворювалися галльські боги, єгипетський Сет і навіть індуїстський Вішну. На одному з китайських сайтів можна побачити свиню, яка стоїть на колінах перед буддистським храмом. У житті кабана, як і людини, то дух первинний, то матерія. В залежності від обставин. Спочатку ми ростемо в висоту, в зрілості – в ширину, все життя – в глибину висоти і ширини! Глибинне зростання – головне заняття в 2019 році. Порада читачам: будьте зайняті навіть уві сні. Творча праця, гумор, спілкування – це найдешевші й найефективніші ліки на планеті. Що нас чекає в рік Кабана? Рік Кабана – рік Сала! І коло-сального успіху!

P.S. Еротично-фантастичний прогноз на 2019 рік оптимістичний. Бо, оргазм у кнура триває 6-15 хвилин, але він може і два рази поспіль «розрядитися рідким сонцем». Є думка, що оргазм свині триває півгодини. Російський філософ Василь Розанов стверджував, що сперматозоїди тягнуться з сонця. Вони – жива сила сонця! Безсмертя – це нескінченний енергетичний оргазм тіла, душі і духу у Всесвіті. Хто міг уявити собі, що Всесвіт складається з струн, вібруючих в тон з божественним рохканням? Га? Духовний оргазм – це повернення сперми з «нижнього поверху» в мозок і далі в Космос. У цьому сенс «підйому кундаліні» по чакр вздовж хребта у йогів. У цьому сакральний сенс творчості – оргазму на кінчику пера, пензля, клавіатури, керма автомобіля, смартфона…

Чжу Бацзе – китайський герой, напівлюдина-напівсвиня. Під час перебування людиною пристрастився до випивки і любовним пригодам до нестями, але захотів досягти безсмертя. Однак безсмертя не втримало Чжу від старих звичок. За п’яні витівки його вигнали назад на землю, де він став свинею. Нині в Китаї регулярно вибирають «короля свиней». Королева-свиня породи тейху принесла 42 поросят. Світовий рекорд. Але головний рекорд буде в науці. Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2019 рік оголошено Міжнародним роком періодичної таблиці хімічних елементів (International Year of the Periodic Table of Chemical Elements). Фізики відкриють новий 119 елемент – кабаній. І доведуть, що схожа свиня на їжака, але щетина не така.

Прогноз: на планеті посилитися боротьба між вуглекислим газом і киснем, золотом і фіктивними капіталами, ефірним вогнем і земними бажаннями.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*

code