z129 червня на сцені Національного театру оперети України відбувся святковий гала-концерт з нагоди закриття 79-го театрального сезону. Головний редактор журналу «Оксамит» Тамара Маркелова, журналіст – оглядач рубрики «Культура» Наталя Сухоліт, фотокор Олександр Авраменко були серед тих щасливих глядачів, які мали змогу переглянути святкову програму гала-концерту.

Національна оперета протягом останніх років завдяки оновленню репертуару, різножанровості творчих напрямів завоювала велику кількість нових прихильників серед столичної публіки та гостей із інших міст, а також представників дипломатичних місій в Україні. До програми заключного гала-концерту 79-го театрального сезону увійшли найкращі найяскравіші номери, а саме: «Каватина Фігаро» з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник», «Дві кішки» (музика Дж. Россіні)), «Шиммі» (оперета «Баядера» І. Кальмана), пісня Діви Плавалагуни з фільму «П’ятий елемент» (музика Е. Серра), «Реr te» («Для тебе») (музика і вірші Дж. Гробана), танцювальна композиція з мюзиклу М.
Хемліша «Кордебалет» тощо.z2
Серед прем’єрних номерів незабутнє враження справили «Па-де-де» з балету П. Чайковського «Лебедине озеро», арія Русалоньки «Part of your world» з мюзиклу А. Менкена «Русалонька», «Хабанера» з опери Ж. Бізе «Кармен», пісенька Бабетти з оперети Ф. Ерве «Мадемуазель Нітуш», куплети Труффальдіно з мюзиклу О. Колкера «Труффальдіно із Бергамо», про що свідчили нестихаючі шквальні оплески та гучні емоційні вигуки «Браво».
Виступаючи перед початком гала-концерту, художній керівник Національної оперети, з. д. м. України Богдан Струтинський зазначив: «79-й театральний сезон став для нас насиченим і плідним. Ми випустили три різножанрові прем’єри: оперету «Мадемуазель Нітуш» Ф. Ерве, балет-феєрію «Кармен-сюїта» Ж. Бізе, мюзикл «Труффальдіно із Бергамо» О. Колкера, презентували 10 брендових концертів, кожен з яких включав багато нових номерів. У непрості для нашої країни часи ми все ж змогли організувати та
провести на високому рівні другий Міжнародний музичний фестиваль «О-ФЕСТ 2014». Фестиваль зібрав провідних артистів і музикантів з 13-ти країн, відкрив Україну для світу як цивілізовану культурну країну, в якій проживає інтелектуальна, творча нація і зробив гарну інвестицію у майбутнє – у розвиток туризму та інтернаціонального співробітництва. Всі артисти, котрі приїхали на фестиваль, залишилися задоволеними. За короткий час вони встигли полюбити нашу країну, її культуру, звичаї, кухню, талановитих і щирих людей та обіцяли наступного разу приїхати до України вже зі своїми сім’ями, рідними і друзями».
z3Після закриття сезону відповідно творча трупа театру йде на канікули.
Глядачі з нетерпінням будуть чекати відкриття ювілейного – 80-го театрального сезону, який обіцяє бути надзвичайно цікавим – із грандіозною святковою програмою «Bravo l’Operette!» та багатим на театральні сюрпризи репертуаром.

This domain name has been registered with YouDot.io